Dansk English
Søg

Medarbejdere

Dyrlæge
Jens Strathe
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
Mob. 29475255
jstrathe@hyovet.dk
Jens Strathe Medejer af praksis pr. 01.01.2009
Dyrlæge 2007

Dyrlæge
Klaus Hedermann Pedersen
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
Mob. 20124855
khpedersen@hyovet.dk
Klaus Hedermann Pedersen Medejer af praksis 01.01.2016
Dyrlæge 2009

Dyrlæge
Helle Haugaard Jessen
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
Mob. 61725255
hjessen@hyovet.dk
Helle Haugaard Jessen Barselsorlov marts 2019 til marts 2020.
Ansat i Hyovet pr. 01.01.2011
Dyrlæge 2009
Dyrlæge
Pia Heiselberg
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
Mob. 40205255
pheiselberg@hyovet.dk
Pia Heiselberg Ansat i Hyovet pr. 01.08.2012
Dyrlæge 2012

Dyrlæge
Bonnie Edahl Hoelstad
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
Mob. 20288255
bhoelstad@hyovet.dk
Bonnie Edahl Hoelstad Ansat i Hyovet pr. 01.02.2016
Dyrlæge 2016
Dyrlæge
Christian B. Møller
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
Mob. 61552055
cbmoller@hyovet.dk
Christian B. Møller Ansat i Hyovet pr. 01.03.2017
Dyrlæge 2017
Daglig leder af kontor og bogholderi
Nanna Haslund
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
hyovet@hyovet.dk
Nanna Haslund Sekretær i Hyovet siden 2004
Sekretær
Laila Sønderskov
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
hyovet@hyovet.dk
Sekretær i Hyovet siden maj 2019
Servicemedarbejder
Knud Helge Lange
Hagemannsvej 24
8600 Silkeborg
Tlf. 86690057
Mob. 20197707
Knud Helge Lange Ansat i Hyovet siden 2012.
Dyrlæge
Knud Erik Navntoft
Mob. 20105255
kenavntoft@hyovet.dk
Knud Erik Navntoft Fast tilknyttet ekstern konsulent.

Stifter af Hyovet ApS 1983


Hyovet
  HyoVet I/S
 
Hagemannsvej 24
 
8600 Silkeborg
 
+45 86690057
Udviklet af landIT